Eski Mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı bulmacada nedir?

Eski Mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı“ sorusuna cevap olarak “NABU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı, eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı nedir, bulmaca eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı, bulmaca soruları eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı, eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı ne demek, sözlük eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı, sözlükte eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı ne, bulmaca sözlüğü 'eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı', bulmaca çözümü eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı, eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı açıklaması, eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı tanımı, sözlükte eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı, bulmacada eski mezopotamya halklarının yazı ve bilgelik tanrısı