Eski Hindistan'ın En Ünlü Hükümdarlarından Biri bulmacada nedir?

Eski Hindistan'ın En Ünlü Hükümdarlarından Biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Hindistan'ın En Ünlü Hükümdarlarından Biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Hindistan'ın En Ünlü Hükümdarlarından Biri“ sorusuna cevap olarak “AÇOKA”, “AŞOKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri ne demek, bulmaca çözümü eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri, sözlükte eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri ne, bulmacada eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri, bulmaca sözlüğü 'eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri', eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri tanımı, bulmaca soruları eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri, sözlükte eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri, eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri nedir, eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri açıklaması, sözlük eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri, bulmaca eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri, eski hindistanın en ünlü hükümdarlarından biri