Eski Devirlerde Kullanılan İki Direkli Yelkenli bulmacada nedir?

Eski Devirlerde Kullanılan İki Direkli Yelkenli“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Devirlerde Kullanılan İki Direkli Yelkenli” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Devirlerde Kullanılan İki Direkli Yelkenli“ sorusuna cevap olarak “AGRİPAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli tanımı, bulmaca sözlüğü 'eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli', sözlükte eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli, bulmaca eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli, eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli nedir, eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli, eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli açıklaması, sözlük eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli, bulmacada eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli, sözlükte eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli ne, bulmaca çözümü eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli, eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli ne demek, bulmaca soruları eski devirlerde kullanılan i̇ki direkli yelkenli