Eski Dönemlerde Kullanılan İki Direkli Gemi bulmacada nedir?

Eski Dönemlerde Kullanılan İki Direkli Gemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski Dönemlerde Kullanılan İki Direkli Gemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski Dönemlerde Kullanılan İki Direkli Gemi“ sorusuna cevap olarak “AGRİPAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

sözlükte eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi, sözlük eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi, sözlükte eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi ne, eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi tanımı, bulmaca soruları eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi, bulmaca eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi, eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi nedir, eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi, bulmaca sözlüğü 'eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi', eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi açıklaması, eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi ne demek, bulmacada eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi, bulmaca çözümü eski dönemlerde kullanılan i̇ki direkli gemi