Eski İran’da kullanılan Zerdüşt takviminin sekizinci ayı bulmacada nedir?

Eski İran’da kullanılan Zerdüşt takviminin sekizinci ayı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eski İran’da kullanılan Zerdüşt takviminin sekizinci ayı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eski İran’da kullanılan Zerdüşt takviminin sekizinci ayı“ sorusuna cevap olarak “ABAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı, sözlük eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı, bulmaca çözümü eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı, eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı açıklaması, eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı, eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı tanımı, bulmacada eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı, sözlükte eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı ne, bulmaca sözlüğü 'eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı', eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı ne demek, bulmaca eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı, eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı nedir, sözlükte eski i̇ran’da kullanılan zerdüşt takviminin sekizinci ayı