Erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi bulmacada nedir?

Erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi“ sorusuna cevap olarak “CİMİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlük erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi, sözlükte erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi, bulmacada erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi, erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi, bulmaca erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi, erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi tanımı, bulmaca soruları erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi, sözlükte erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi ne, bulmaca çözümü erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi, erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi ne demek, bulmaca sözlüğü 'erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi', erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi açıklaması, erzincan yöresine özgü siyah üzüm cinsi nedir