Ermenistan’ın kendi dilindeki adı bulmacada nedir?

Ermenistan’ın kendi dilindeki adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ermenistan’ın kendi dilindeki adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ermenistan’ın kendi dilindeki adı“ sorusuna cevap olarak “HAYASTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlük ermenistan’ın kendi dilindeki adı, bulmaca sözlüğü 'ermenistan’ın kendi dilindeki adı', bulmaca çözümü ermenistan’ın kendi dilindeki adı, ermenistan’ın kendi dilindeki adı tanımı, ermenistan’ın kendi dilindeki adı, bulmaca soruları ermenistan’ın kendi dilindeki adı, bulmacada ermenistan’ın kendi dilindeki adı, ermenistan’ın kendi dilindeki adı nedir, sözlükte ermenistan’ın kendi dilindeki adı, ermenistan’ın kendi dilindeki adı açıklaması, sözlükte ermenistan’ın kendi dilindeki adı ne, ermenistan’ın kendi dilindeki adı ne demek, bulmaca ermenistan’ın kendi dilindeki adı