Erken Nadasa Bırakılmış Tarla bulmacada nedir?

Erken Nadasa Bırakılmış Tarla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erken Nadasa Bırakılmış Tarla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erken Nadasa Bırakılmış Tarla“ sorusuna cevap olarak “AHURERGİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

erken nadasa bırakılmış tarla açıklaması, erken nadasa bırakılmış tarla ne demek, sözlük erken nadasa bırakılmış tarla, erken nadasa bırakılmış tarla, erken nadasa bırakılmış tarla tanımı, sözlükte erken nadasa bırakılmış tarla, bulmaca soruları erken nadasa bırakılmış tarla, bulmaca erken nadasa bırakılmış tarla, erken nadasa bırakılmış tarla nedir, bulmacada erken nadasa bırakılmış tarla, bulmaca çözümü erken nadasa bırakılmış tarla, bulmaca sözlüğü 'erken nadasa bırakılmış tarla', sözlükte erken nadasa bırakılmış tarla ne