Erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke bulmacada nedir?

Erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke“ sorusuna cevap olarak “VAZEKTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke, erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke tanımı, bulmaca sözlüğü 'erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke', bulmaca soruları erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke, sözlükte erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke, sözlük erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke, bulmaca erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke, erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke ne demek, sözlükte erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke ne, bulmaca çözümü erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke, erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke nedir, erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke açıklaması, erkekte ersuyu kanalının kısırlaştırma ya da enfeksiyonu önleme amacıyla ke