Erkeğin Dölleme Yeteneğinin Cerrahi Yöntemle Kalıcı Olarak Sonlandırılması bulmacada nedir?

Erkeğin Dölleme Yeteneğinin Cerrahi Yöntemle Kalıcı Olarak Sonlandırılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erkeğin Dölleme Yeteneğinin Cerrahi Yöntemle Kalıcı Olarak Sonlandırılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erkeğin Dölleme Yeteneğinin Cerrahi Yöntemle Kalıcı Olarak Sonlandırılması“ sorusuna cevap olarak “VAZEKTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması açıklaması, erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması tanımı, erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması nedir, sözlükte erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması, bulmacada erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması, bulmaca erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması, erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması ne demek, erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması, bulmaca soruları erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması, sözlük erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması, sözlükte erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması ne, bulmaca çözümü erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması, bulmaca sözlüğü 'erkeğin dölleme yeteneğinin cerrahi yöntemle kalıcı olarak sonlandırılması'