Endonezya’ya özgü bir gölge oyunu bulmacada nedir?

Endonezya’ya özgü bir gölge oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Endonezya’ya özgü bir gölge oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Endonezya’ya özgü bir gölge oyunu“ sorusuna cevap olarak “VAYANG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmacada endonezya’ya özgü bir gölge oyunu, endonezya’ya özgü bir gölge oyunu tanımı, bulmaca soruları endonezya’ya özgü bir gölge oyunu, sözlükte endonezya’ya özgü bir gölge oyunu, sözlük endonezya’ya özgü bir gölge oyunu, bulmaca sözlüğü 'endonezya’ya özgü bir gölge oyunu', bulmaca endonezya’ya özgü bir gölge oyunu, sözlükte endonezya’ya özgü bir gölge oyunu ne, endonezya’ya özgü bir gölge oyunu, endonezya’ya özgü bir gölge oyunu ne demek, endonezya’ya özgü bir gölge oyunu nedir, bulmaca çözümü endonezya’ya özgü bir gölge oyunu, endonezya’ya özgü bir gölge oyunu açıklaması