Endonezya’nın Sumatra adasında bir bölge bulmacada nedir?

Endonezya’nın Sumatra adasında bir bölge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Endonezya’nın Sumatra adasında bir bölge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Endonezya’nın Sumatra adasında bir bölge“ sorusuna cevap olarak “ACEH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

endonezya’nın sumatra adasında bir bölge tanımı, endonezya’nın sumatra adasında bir bölge ne demek, bulmaca çözümü endonezya’nın sumatra adasında bir bölge, endonezya’nın sumatra adasında bir bölge, bulmaca soruları endonezya’nın sumatra adasında bir bölge, bulmaca endonezya’nın sumatra adasında bir bölge, bulmaca sözlüğü 'endonezya’nın sumatra adasında bir bölge', sözlük endonezya’nın sumatra adasında bir bölge, bulmacada endonezya’nın sumatra adasında bir bölge, sözlükte endonezya’nın sumatra adasında bir bölge, endonezya’nın sumatra adasında bir bölge açıklaması, sözlükte endonezya’nın sumatra adasında bir bölge ne, endonezya’nın sumatra adasında bir bölge nedir