En basit konularda bile karar veremeyen bulmacada nedir?

En basit konularda bile karar veremeyen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “En basit konularda bile karar veremeyen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “En basit konularda bile karar veremeyen“ sorusuna cevap olarak “ABULİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

en basit konularda bile karar veremeyen tanımı, en basit konularda bile karar veremeyen açıklaması, bulmacada en basit konularda bile karar veremeyen, en basit konularda bile karar veremeyen nedir, bulmaca en basit konularda bile karar veremeyen, sözlükte en basit konularda bile karar veremeyen ne, en basit konularda bile karar veremeyen ne demek, sözlükte en basit konularda bile karar veremeyen, bulmaca sözlüğü 'en basit konularda bile karar veremeyen', bulmaca soruları en basit konularda bile karar veremeyen, sözlük en basit konularda bile karar veremeyen, en basit konularda bile karar veremeyen, bulmaca çözümü en basit konularda bile karar veremeyen