Elini Daldırarak Avucuyla Su Alan bulmacada nedir?

Elini Daldırarak Avucuyla Su Alan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Elini Daldırarak Avucuyla Su Alan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Elini Daldırarak Avucuyla Su Alan“ sorusuna cevap olarak “MUGTERİF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları elini daldırarak avucuyla su alan, sözlük elini daldırarak avucuyla su alan, elini daldırarak avucuyla su alan açıklaması, sözlükte elini daldırarak avucuyla su alan ne, bulmacada elini daldırarak avucuyla su alan, elini daldırarak avucuyla su alan, elini daldırarak avucuyla su alan tanımı, elini daldırarak avucuyla su alan ne demek, sözlükte elini daldırarak avucuyla su alan, elini daldırarak avucuyla su alan nedir, bulmaca elini daldırarak avucuyla su alan, bulmaca sözlüğü 'elini daldırarak avucuyla su alan', bulmaca çözümü elini daldırarak avucuyla su alan