Elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes bulmacada nedir?

Elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes“ sorusuna cevap olarak “KIRMAN”, “KİRMEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes, sözlükte elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes ne, bulmaca elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes, elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes nedir, bulmaca sözlüğü 'elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes', bulmacada elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes, elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes açıklaması, sözlükte elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes, elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes, sözlük elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes, elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes tanımı, elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes ne demek, bulmaca soruları elde yün eğirmeye ve bükmeye yarayan ve ipliğin yumak halinde elde edilmes