Elazığ yöresine özgü bir halk oyunu bulmacada nedir?

Elazığ yöresine özgü bir halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Elazığ yöresine özgü bir halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Elazığ yöresine özgü bir halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “AVREŞ”, “ÇAYDAÇIRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca elazığ yöresine özgü bir halk oyunu, sözlükte elazığ yöresine özgü bir halk oyunu, elazığ yöresine özgü bir halk oyunu açıklaması, elazığ yöresine özgü bir halk oyunu nedir, elazığ yöresine özgü bir halk oyunu ne demek, bulmaca çözümü elazığ yöresine özgü bir halk oyunu, sözlükte elazığ yöresine özgü bir halk oyunu ne, sözlük elazığ yöresine özgü bir halk oyunu, elazığ yöresine özgü bir halk oyunu tanımı, bulmaca soruları elazığ yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca sözlüğü 'elazığ yöresine özgü bir halk oyunu', elazığ yöresine özgü bir halk oyunu, bulmacada elazığ yöresine özgü bir halk oyunu