Elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins bulmacada nedir?

Elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins“ sorusuna cevap olarak “ÖKÜZGÖZÜ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins, elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins açıklaması, bulmaca soruları elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins, elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins ne demek, bulmaca elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins, sözlükte elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins, elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins tanımı, bulmaca sözlüğü 'elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins', sözlükte elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins ne, sözlük elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins, elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins, bulmacada elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins, elazığ yöresinde yetiştirilen ve kaliteli bir kırmızı şarap veren üzüm cins nedir