El veya ayak parmaklarının olmaması durumu bulmacada nedir?

El veya ayak parmaklarının olmaması durumu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “El veya ayak parmaklarının olmaması durumu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “El veya ayak parmaklarının olmaması durumu“ sorusuna cevap olarak “ADAKTİLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca el veya ayak parmaklarının olmaması durumu, sözlükte el veya ayak parmaklarının olmaması durumu ne, el veya ayak parmaklarının olmaması durumu nedir, el veya ayak parmaklarının olmaması durumu açıklaması, bulmacada el veya ayak parmaklarının olmaması durumu, bulmaca çözümü el veya ayak parmaklarının olmaması durumu, el veya ayak parmaklarının olmaması durumu tanımı, bulmaca soruları el veya ayak parmaklarının olmaması durumu, bulmaca sözlüğü 'el veya ayak parmaklarının olmaması durumu', sözlük el veya ayak parmaklarının olmaması durumu, sözlükte el veya ayak parmaklarının olmaması durumu, el veya ayak parmaklarının olmaması durumu, el veya ayak parmaklarının olmaması durumu ne demek