Ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek bulmacada nedir?

Ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek“ sorusuna cevap olarak “DÖĞMEÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek, sözlükte ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek ne, bulmaca soruları ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek, ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek, ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek nedir, ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek açıklaması, bulmaca çözümü ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek, bulmaca sözlüğü 'ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek', sözlük ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek, bulmacada ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek, ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek ne demek, bulmaca ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek, ekmek ve yağla yapılan bir çeşit yemek tanımı