Eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas bulmacada nedir?

Eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas“ sorusuna cevap olarak “AGONİST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlükte eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas ne, eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas tanımı, eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas açıklaması, bulmaca sözlüğü 'eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas', eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas nedir, eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas, bulmacada eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas, bulmaca eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas, bulmaca soruları eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas, sözlükte eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas, eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas ne demek, bulmaca çözümü eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas, sözlük eklemin belli bir yönde hareketini sağlayan kas