Ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların bulmacada nedir?

Ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların“ sorusuna cevap olarak “AZVAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların ne demek, bulmacada ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, bulmaca sözlüğü 'ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların', bulmaca ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, bulmaca çözümü ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların nedir, bulmaca soruları ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, sözlük ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların tanımı, sözlükte ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların ne, sözlükte ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların açıklaması