Ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların bulmacada nedir?

Ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların“ sorusuna cevap olarak “AZVAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, bulmaca çözümü ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların nedir, bulmaca sözlüğü 'ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların', bulmaca ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, bulmacada ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, sözlükte ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların, ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların ne demek, sözlükte ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların ne, ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların açıklaması, ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların tanımı, sözlük ekşi yapraklı bir çeşit çalı kökünden kaynatılarak yapılan ve göz ağrıların