Ekşi meyvalardan yapılan marmelat bulmacada nedir?

Ekşi meyvalardan yapılan marmelat“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ekşi meyvalardan yapılan marmelat” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ekşi meyvalardan yapılan marmelat“ sorusuna cevap olarak “KORAVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ekşi meyvalardan yapılan marmelat, sözlük ekşi meyvalardan yapılan marmelat, bulmacada ekşi meyvalardan yapılan marmelat, ekşi meyvalardan yapılan marmelat nedir, bulmaca çözümü ekşi meyvalardan yapılan marmelat, ekşi meyvalardan yapılan marmelat açıklaması, bulmaca soruları ekşi meyvalardan yapılan marmelat, bulmaca ekşi meyvalardan yapılan marmelat, ekşi meyvalardan yapılan marmelat, sözlükte ekşi meyvalardan yapılan marmelat ne, bulmaca sözlüğü 'ekşi meyvalardan yapılan marmelat', ekşi meyvalardan yapılan marmelat tanımı, ekşi meyvalardan yapılan marmelat ne demek