Ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı bulmacada nedir?

Ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı“ sorusuna cevap olarak “ABKAME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı ne demek, ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı, sözlükte ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı ne, bulmaca soruları ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı, bulmaca sözlüğü 'ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı', ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı nedir, sözlük ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı, sözlükte ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı, ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı tanımı, bulmaca çözümü ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı, bulmaca ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı, ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı açıklaması, bulmacada ekşi hamurdan pişirilerek sirkeye konulan ve turşu olarak kullanılan bir gı