Ege Bölgesinde Yetişen Ve Çiçekleri Halk Hekimliğinde Kullanılan Bir Lavanta bulmacada nedir?

Ege Bölgesinde Yetişen Ve Çiçekleri Halk Hekimliğinde Kullanılan Bir Lavanta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ege Bölgesinde Yetişen Ve Çiçekleri Halk Hekimliğinde Kullanılan Bir Lavanta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ege Bölgesinde Yetişen Ve Çiçekleri Halk Hekimliğinde Kullanılan Bir Lavanta“ sorusuna cevap olarak “KEŞİŞOTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı76

Anahtar Kelimeler:

sözlük ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta, ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta nedir, bulmaca sözlüğü 'ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta', bulmaca çözümü ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta, bulmaca ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta, bulmaca soruları ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta, ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta, sözlükte ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta ne, ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta tanımı, bulmacada ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta, ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta ne demek, sözlükte ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta, ege bölgesinde yetişen ve çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan bir lavanta açıklaması