Edirne’nin Enez ilçesinin antik adı bulmacada nedir?

Edirne’nin Enez ilçesinin antik adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Edirne’nin Enez ilçesinin antik adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Edirne’nin Enez ilçesinin antik adı“ sorusuna cevap olarak “AİNOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

edirne’nin enez ilçesinin antik adı ne demek, bulmaca çözümü edirne’nin enez ilçesinin antik adı, sözlükte edirne’nin enez ilçesinin antik adı ne, edirne’nin enez ilçesinin antik adı nedir, bulmaca edirne’nin enez ilçesinin antik adı, sözlükte edirne’nin enez ilçesinin antik adı, bulmaca sözlüğü 'edirne’nin enez ilçesinin antik adı', edirne’nin enez ilçesinin antik adı, sözlük edirne’nin enez ilçesinin antik adı, bulmacada edirne’nin enez ilçesinin antik adı, bulmaca soruları edirne’nin enez ilçesinin antik adı, edirne’nin enez ilçesinin antik adı tanımı, edirne’nin enez ilçesinin antik adı açıklaması