Edebiyat-ı Cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk FECRİ bulmacada nedir?

Edebiyat-ı Cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk FECRİ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Edebiyat-ı Cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk FECRİ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Edebiyat-ı Cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk FECRİ“ sorusuna cevap olarak “ATI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇ nedir, edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇ ne demek, sözlük edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇, edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇ açıklaması, bulmaca sözlüğü 'edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇', bulmaca soruları edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇, bulmaca edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇, edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇, edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇ tanımı, bulmaca çözümü edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇, sözlükte edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇, bulmacada edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇, sözlükte edebiyat-ı cedide’ye tepki olarak 1910’da kurulan edebi topluluk fecri̇ ne