Edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “Karabibik” adlı uzun öyküsü v NABİZADE bulmacada nedir?

Edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “Karabibik” adlı uzun öyküsü v NABİZADE“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “Karabibik” adlı uzun öyküsü v NABİZADE” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “Karabibik” adlı uzun öyküsü v NABİZADE“ sorusuna cevap olarak “NAZIM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı84

Anahtar Kelimeler:

sözlükte edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade, bulmaca soruları edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade, sözlükte edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade ne, edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade nedir, edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade ne demek, bulmacada edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade, sözlük edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade, edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade, bulmaca çözümü edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade, edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade açıklaması, bulmaca edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade, edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade tanımı, bulmaca sözlüğü 'edebiyatımızda köyü konu alan ilk yapıt olan “karabibik” adlı uzun öyküsü v nabi̇zade'