Eşkenar Paralel Yüzleri Olan Bir Kristal Şekli bulmacada nedir?

Eşkenar Paralel Yüzleri Olan Bir Kristal Şekli“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eşkenar Paralel Yüzleri Olan Bir Kristal Şekli” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eşkenar Paralel Yüzleri Olan Bir Kristal Şekli“ sorusuna cevap olarak “ROMBOEDRİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

sözlükte eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli, bulmaca sözlüğü 'eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli', eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli ne demek, eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli, bulmaca soruları eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli, bulmaca eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli, eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli tanımı, sözlük eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli, bulmacada eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli, eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli açıklaması, sözlükte eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli ne, eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli nedir, bulmaca çözümü eşkenar paralel yüzleri olan bir kristal şekli