Eğitim görmemiş amatör sanatçı bulmacada nedir?

Eğitim görmemiş amatör sanatçı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eğitim görmemiş amatör sanatçı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eğitim görmemiş amatör sanatçı“ sorusuna cevap olarak “NAİF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

eğitim görmemiş amatör sanatçı ne demek, sözlük eğitim görmemiş amatör sanatçı, bulmaca soruları eğitim görmemiş amatör sanatçı, sözlükte eğitim görmemiş amatör sanatçı, eğitim görmemiş amatör sanatçı nedir, bulmaca eğitim görmemiş amatör sanatçı, bulmaca sözlüğü 'eğitim görmemiş amatör sanatçı', eğitim görmemiş amatör sanatçı açıklaması, bulmaca çözümü eğitim görmemiş amatör sanatçı, eğitim görmemiş amatör sanatçı, bulmacada eğitim görmemiş amatör sanatçı, sözlükte eğitim görmemiş amatör sanatçı ne, eğitim görmemiş amatör sanatçı tanımı