Eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar bulmacada nedir?

Eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar“ sorusuna cevap olarak “MİSİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar', bulmaca eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar, eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar açıklaması, bulmaca çözümü eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar, eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar, bulmacada eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar, sözlükte eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar ne, bulmaca soruları eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar, sözlük eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar, eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar tanımı, eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar nedir, sözlükte eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar, eğimli tarlalarda toprağın kaymaması için yapılan harçsız taş duvar ne demek