Duyuları Çevreden Alıp Merkeze Doğru İleten Sinir bulmacada nedir?

Duyuları Çevreden Alıp Merkeze Doğru İleten Sinir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Duyuları Çevreden Alıp Merkeze Doğru İleten Sinir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Duyuları Çevreden Alıp Merkeze Doğru İleten Sinir“ sorusuna cevap olarak “AFFERENT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

sözlükte duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir, duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir tanımı, bulmaca çözümü duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir, duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir açıklaması, sözlükte duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir ne, duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir ne demek, bulmacada duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir, bulmaca sözlüğü 'duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir', bulmaca soruları duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir, bulmaca duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir, duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir nedir, sözlük duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir, duyuları çevreden alıp merkeze doğru i̇leten sinir