Duyular aracılığıyla edinilen izlenim bulmacada nedir?

Duyular aracılığıyla edinilen izlenim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Duyular aracılığıyla edinilen izlenim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Duyular aracılığıyla edinilen izlenim“ sorusuna cevap olarak “DUYUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

duyular aracılığıyla edinilen izlenim, duyular aracılığıyla edinilen izlenim tanımı, sözlükte duyular aracılığıyla edinilen izlenim, duyular aracılığıyla edinilen izlenim ne demek, sözlük duyular aracılığıyla edinilen izlenim, bulmaca soruları duyular aracılığıyla edinilen izlenim, sözlükte duyular aracılığıyla edinilen izlenim ne, duyular aracılığıyla edinilen izlenim nedir, bulmaca sözlüğü 'duyular aracılığıyla edinilen izlenim', duyular aracılığıyla edinilen izlenim açıklaması, bulmaca duyular aracılığıyla edinilen izlenim, bulmacada duyular aracılığıyla edinilen izlenim, bulmaca çözümü duyular aracılığıyla edinilen izlenim