Duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü bulmacada nedir?

Duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü“ sorusuna cevap olarak “BALAD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü', sözlük duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü, duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü nedir, bulmaca soruları duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü, sözlükte duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü, duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü ne demek, sözlükte duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü ne, duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü, bulmaca duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü, duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü tanımı, bulmaca çözümü duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü, bulmacada duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü, duygusal ve hikayeli kısa halk türküsü açıklaması