Duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya bulmacada nedir?

Duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya“ sorusuna cevap olarak “BADANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya ne demek, bulmaca çözümü duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya, duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya açıklaması, bulmacada duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya, bulmaca duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya, bulmaca soruları duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya, duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya nedir, sözlükte duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya ne, sözlükte duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya, duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya tanımı, bulmaca sözlüğü 'duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya', sözlük duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya, duvarları boyamak için kullanılan sulandırılmış kireç ya da plastik boya