Duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl bulmacada nedir?

Duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl“ sorusuna cevap olarak “KOTARI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

sözlükte duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl, sözlükte duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl ne, duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl, duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl açıklaması, bulmaca duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl, duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl tanımı, sözlük duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl, duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl nedir, bulmaca sözlüğü 'duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl', bulmaca soruları duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl, bulmacada duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl, bulmaca çözümü duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl, duvar ya da çalı ile çevrilmiş üstü açık ya da bi yanı kapalı ağıl ne demek