Duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile bulmacada nedir?

Duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile“ sorusuna cevap olarak “DERZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile tanımı, sözlükte duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile, duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile nedir, sözlükte duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile ne, duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile açıklaması, bulmaca duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile, bulmaca çözümü duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile, duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile, duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile ne demek, bulmaca soruları duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile, sözlük duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile, bulmacada duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile, bulmaca sözlüğü 'duvar taşlarının ya da tuğlalarının harçla doldurulup üzerinden mala çekile'