Duvar içinde bırakılan oyuk bölüm bulmacada nedir?

Duvar içinde bırakılan oyuk bölüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Duvar içinde bırakılan oyuk bölüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Duvar içinde bırakılan oyuk bölüm“ sorusuna cevap olarak “NİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmacada duvar içinde bırakılan oyuk bölüm, bulmaca sözlüğü 'duvar içinde bırakılan oyuk bölüm', duvar içinde bırakılan oyuk bölüm açıklaması, duvar içinde bırakılan oyuk bölüm, duvar içinde bırakılan oyuk bölüm tanımı, duvar içinde bırakılan oyuk bölüm ne demek, sözlükte duvar içinde bırakılan oyuk bölüm ne, duvar içinde bırakılan oyuk bölüm nedir, sözlük duvar içinde bırakılan oyuk bölüm, bulmaca çözümü duvar içinde bırakılan oyuk bölüm, bulmaca soruları duvar içinde bırakılan oyuk bölüm, sözlükte duvar içinde bırakılan oyuk bölüm, bulmaca duvar içinde bırakılan oyuk bölüm