Dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı bulmacada nedir?

Dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı“ sorusuna cevap olarak “HASUTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı', bulmaca soruları dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı, bulmaca dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı, dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı ne demek, dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı nedir, sözlük dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı, bulmaca çözümü dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı, bulmacada dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı, dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı açıklaması, sözlükte dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı ne, sözlükte dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı, dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı, dut pekmezi ile yapılan artvin yöresine has bir tatlı tanımı