Dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı bulmacada nedir?

Dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı“ sorusuna cevap olarak “DAVLUMBAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı ne demek, sözlükte dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı ne, sözlükte dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı, dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı tanımı, dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı nedir, bulmacada dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı, bulmaca çözümü dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı, dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı, bulmaca sözlüğü 'dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı', dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı açıklaması, sözlük dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı, bulmaca soruları dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı, bulmaca dumanı toplayıp bacaya vermeye yarayan çıkıntı