Dumanı ocaktan çekip havaya veren yol bulmacada nedir?

Dumanı ocaktan çekip havaya veren yol“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dumanı ocaktan çekip havaya veren yol” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dumanı ocaktan çekip havaya veren yol“ sorusuna cevap olarak “BACA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

dumanı ocaktan çekip havaya veren yol, dumanı ocaktan çekip havaya veren yol ne demek, bulmaca soruları dumanı ocaktan çekip havaya veren yol, bulmaca dumanı ocaktan çekip havaya veren yol, bulmaca sözlüğü 'dumanı ocaktan çekip havaya veren yol', dumanı ocaktan çekip havaya veren yol nedir, dumanı ocaktan çekip havaya veren yol açıklaması, dumanı ocaktan çekip havaya veren yol tanımı, bulmaca çözümü dumanı ocaktan çekip havaya veren yol, sözlükte dumanı ocaktan çekip havaya veren yol ne, bulmacada dumanı ocaktan çekip havaya veren yol, sözlük dumanı ocaktan çekip havaya veren yol, sözlükte dumanı ocaktan çekip havaya veren yol