Donmaktan Morarıp Uyuşan Organ bulmacada nedir?

Donmaktan Morarıp Uyuşan Organ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Donmaktan Morarıp Uyuşan Organ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Donmaktan Morarıp Uyuşan Organ“ sorusuna cevap olarak “ÜŞÜK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

donmaktan morarıp uyuşan organ açıklaması, sözlük donmaktan morarıp uyuşan organ, donmaktan morarıp uyuşan organ ne demek, donmaktan morarıp uyuşan organ tanımı, donmaktan morarıp uyuşan organ nedir, bulmaca sözlüğü 'donmaktan morarıp uyuşan organ', bulmaca donmaktan morarıp uyuşan organ, sözlükte donmaktan morarıp uyuşan organ ne, bulmacada donmaktan morarıp uyuşan organ, bulmaca soruları donmaktan morarıp uyuşan organ, donmaktan morarıp uyuşan organ, sözlükte donmaktan morarıp uyuşan organ, bulmaca çözümü donmaktan morarıp uyuşan organ