Dolmuş yapan büyük at arabası bulmacada nedir?

Dolmuş yapan büyük at arabası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dolmuş yapan büyük at arabası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dolmuş yapan büyük at arabası“ sorusuna cevap olarak “OMBİNÜS”, “OMNİBUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

dolmuş yapan büyük at arabası ne demek, dolmuş yapan büyük at arabası, bulmaca çözümü dolmuş yapan büyük at arabası, sözlükte dolmuş yapan büyük at arabası ne, sözlükte dolmuş yapan büyük at arabası, bulmaca sözlüğü 'dolmuş yapan büyük at arabası', bulmaca dolmuş yapan büyük at arabası, bulmacada dolmuş yapan büyük at arabası, dolmuş yapan büyük at arabası nedir, bulmaca soruları dolmuş yapan büyük at arabası, sözlük dolmuş yapan büyük at arabası, dolmuş yapan büyük at arabası açıklaması, dolmuş yapan büyük at arabası tanımı