Dolma Yapımında Kullanılan İnce Bağırsak bulmacada nedir?

Dolma Yapımında Kullanılan İnce Bağırsak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dolma Yapımında Kullanılan İnce Bağırsak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dolma Yapımında Kullanılan İnce Bağırsak“ sorusuna cevap olarak “MUMBAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak ne demek, dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak tanımı, bulmacada dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak, bulmaca soruları dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak, bulmaca çözümü dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak, dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak açıklaması, sözlükte dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak ne, bulmaca sözlüğü 'dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak', dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak nedir, bulmaca dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak, dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak, sözlükte dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak, sözlük dolma yapımında kullanılan i̇nce bağırsak