Dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta bulmacada nedir?

Dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta“ sorusuna cevap olarak “BINI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta, sözlük dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta, bulmacada dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta, dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta tanımı, dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta nedir, bulmaca sözlüğü 'dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta', dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta ne demek, dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta açıklaması, bulmaca çözümü dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta, dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta, bulmaca dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta, bulmaca soruları dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta, sözlükte dolap kapaklarındaki açıklığı örtmek için çakılan çıta ne