Dolaşan kanda akyuvar sayısının artması bulmacada nedir?

Dolaşan kanda akyuvar sayısının artması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dolaşan kanda akyuvar sayısının artması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dolaşan kanda akyuvar sayısının artması“ sorusuna cevap olarak “LOKOSİTOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları dolaşan kanda akyuvar sayısının artması, dolaşan kanda akyuvar sayısının artması açıklaması, dolaşan kanda akyuvar sayısının artması tanımı, bulmaca sözlüğü 'dolaşan kanda akyuvar sayısının artması', dolaşan kanda akyuvar sayısının artması nedir, sözlükte dolaşan kanda akyuvar sayısının artması ne, dolaşan kanda akyuvar sayısının artması ne demek, sözlükte dolaşan kanda akyuvar sayısının artması, sözlük dolaşan kanda akyuvar sayısının artması, bulmaca çözümü dolaşan kanda akyuvar sayısının artması, bulmacada dolaşan kanda akyuvar sayısının artması, bulmaca dolaşan kanda akyuvar sayısının artması, dolaşan kanda akyuvar sayısının artması