Dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç bulmacada nedir?

Dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç“ sorusuna cevap olarak “KIRKIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç', sözlükte dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç, sözlük dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç, bulmaca çözümü dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç, dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç nedir, dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç ne demek, bulmaca soruları dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç, dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç tanımı, dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç, sözlükte dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç ne, dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç açıklaması, bulmacada dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç, bulmaca dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç