Dokuma tezgâhlarının ayaklığI bulmacada nedir?

Dokuma tezgâhlarının ayaklığI“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dokuma tezgâhlarının ayaklığI” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dokuma tezgâhlarının ayaklığI“ sorusuna cevap olarak “BASARIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dokuma tezgâhlarının ayaklıği', bulmaca çözümü dokuma tezgâhlarının ayaklıği, bulmacada dokuma tezgâhlarının ayaklıği, dokuma tezgâhlarının ayaklıği tanımı, sözlükte dokuma tezgâhlarının ayaklıği, bulmaca soruları dokuma tezgâhlarının ayaklıği, dokuma tezgâhlarının ayaklıği nedir, sözlük dokuma tezgâhlarının ayaklıği, dokuma tezgâhlarının ayaklıği açıklaması, dokuma tezgâhlarının ayaklıği, sözlükte dokuma tezgâhlarının ayaklıği ne, dokuma tezgâhlarının ayaklıği ne demek, bulmaca dokuma tezgâhlarının ayaklıği