Dokuma aygıtında kumaş sarılan yer bulmacada nedir?

Dokuma aygıtında kumaş sarılan yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dokuma aygıtında kumaş sarılan yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dokuma aygıtında kumaş sarılan yer“ sorusuna cevap olarak “SELMİN”, “SERMİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlük dokuma aygıtında kumaş sarılan yer, dokuma aygıtında kumaş sarılan yer nedir, dokuma aygıtında kumaş sarılan yer tanımı, dokuma aygıtında kumaş sarılan yer açıklaması, dokuma aygıtında kumaş sarılan yer ne demek, bulmacada dokuma aygıtında kumaş sarılan yer, bulmaca dokuma aygıtında kumaş sarılan yer, sözlükte dokuma aygıtında kumaş sarılan yer ne, dokuma aygıtında kumaş sarılan yer, bulmaca sözlüğü 'dokuma aygıtında kumaş sarılan yer', sözlükte dokuma aygıtında kumaş sarılan yer, bulmaca çözümü dokuma aygıtında kumaş sarılan yer, bulmaca soruları dokuma aygıtında kumaş sarılan yer