Doğurması yakın olan hamile kadın bulmacada nedir?

Doğurması yakın olan hamile kadın“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğurması yakın olan hamile kadın” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğurması yakın olan hamile kadın“ sorusuna cevap olarak “AĞIRAYAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü doğurması yakın olan hamile kadın, doğurması yakın olan hamile kadın, doğurması yakın olan hamile kadın ne demek, sözlükte doğurması yakın olan hamile kadın, sözlükte doğurması yakın olan hamile kadın ne, bulmaca doğurması yakın olan hamile kadın, bulmaca soruları doğurması yakın olan hamile kadın, sözlük doğurması yakın olan hamile kadın, doğurması yakın olan hamile kadın tanımı, bulmacada doğurması yakın olan hamile kadın, doğurması yakın olan hamile kadın açıklaması, doğurması yakın olan hamile kadın nedir, bulmaca sözlüğü 'doğurması yakın olan hamile kadın'