Doğumdan sonra salgılanan ilk süt bulmacada nedir?

Doğumdan sonra salgılanan ilk süt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğumdan sonra salgılanan ilk süt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğumdan sonra salgılanan ilk süt“ sorusuna cevap olarak “KOLOSTRUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlükte doğumdan sonra salgılanan ilk süt, bulmaca sözlüğü 'doğumdan sonra salgılanan ilk süt', sözlük doğumdan sonra salgılanan ilk süt, bulmaca doğumdan sonra salgılanan ilk süt, sözlükte doğumdan sonra salgılanan ilk süt ne, bulmacada doğumdan sonra salgılanan ilk süt, bulmaca çözümü doğumdan sonra salgılanan ilk süt, doğumdan sonra salgılanan ilk süt açıklaması, doğumdan sonra salgılanan ilk süt, doğumdan sonra salgılanan ilk süt ne demek, bulmaca soruları doğumdan sonra salgılanan ilk süt, doğumdan sonra salgılanan ilk süt tanımı, doğumdan sonra salgılanan ilk süt nedir